SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit kompleksi Princesha
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170199
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Lagjen e Spitalit te Princesha afer shkolles Pavarsia, kati i 3-te, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 95m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 210 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »