SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Lagje te Muhaxhereve
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170202
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve, afer Ambasades se Svicrres,ndertim i ri banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, kati i 7-te, lift funksional, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280 euro ( i diskutueshem)

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/124-677

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »