SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 64 m2 neto
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
170213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Rr. Rifat Berisha Bl 17/10, Bregu i Diellit II, Prishtine afer Shkolles Fillore "ILIRIA" eshte e pozicinuar nga lindja prej ores 06:00 - 12:00, gjendet ne katin e dyte dhe posedon 64 m2 neto dhe parking ne te kater anet. Banesa ka kete renditje; Dhomen e dites, Dhomen e gjumit, Kuzhinen, Depon, Banjon dhe Ballkonin. Banesa po ashtu posedon fleten poseduese si dhe eshte e renovuar me dyer dhe dritare (tre pale gjama me roletne alumini) Per me shume na kontaktoni, cmimi 57000€.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044 403 401
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »