SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
170229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne qender perball policisBanesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dy dhoma gjumi, banjo, koridori dhe ballkoniE leshojm vetem per vajza

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Prishtinë
044333898
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »