SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa garsonjere 20m2 kati i 1-re te AAK-ja ne Ulpiane
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
20 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
170236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa garsonjere 20m2 kati i 1-re, afer AAK-se ne Ulpiane. Banesa eshte e mobiluar dhe ka keto hapesira;
- sallon me kuzhine
- ballkon
- banjo
Banesa ka ngrohje te qytetit
Banesa jepet per periudhe te gjate.
Qmimi i qirase eshte 180 euro, plus shpenzimet

Agjensioni Dion
044 147 956,
049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »