SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 90m2 te qafa ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
170246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Lagjen Qafa-Qendër tek objektet banesore të ndërtuara para lufte ose tek kafet e vogla. Banesa gjendet në katin e 9. Posedon 90 m2, me 2 dhoma gjumi, me nje Sallon te Madh ndenje veqmas, me kuzhinë veqmas, 2 Toilete dhe ballkon (që ka dalje ne Sallon dhe në njërën dhomë gjumi) si dhe koridor tjeter ndaras, me hyrje neper Dhoma gjumi. Por në çdo kohë janë ne funksion 2 lifta, posedon dhe nxemje qendrore si dhe hyrja e Baneses eshte e pajisur me çip dhe kamerë dhe mjaft e sigurte. Banesa ne fjalë është komplet e mobiluar e lyrë dhe e pastruar ne maximum dhe është shumë e pershtatshme per banim. Kjo banesë lëshohet per studente femra
( ose ne maredhenie pune), me një depozit solid
( i obliguar). Me këtë tekst i keni te bashkangjitura edhe Fotot e banesës ne fjalë. Çmimi 250 Euro +obligimet banesore .
Për më shumë informata 049 157 113 ose 049 696 148
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »