SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesen 73.7 M2 ne katin e 3të mund te behet e juaja me vetëm ‪23. 200 Euro në fillim
Çmimi :
€23,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
170249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesen 73.7 M2 ne katin e 3të mund te behet e juaja me vetëm ‪23. 200 Euro në fillim dhe pjesen tjetër me Rata për ‪22 Muaj, pa Bankë .
Renditja :
Qëndrim ditor / Kuzhinë / Dhoma e gjumit për prindër
Dhoma e gjumit për fëmijë / Koridor / Ballkon / Banjo
Banesat posedojne:
| Leje ndertimit
| Furnizimi me Uje te pijes nga bunaret(puset) e banesave
| Dy ashensora - per 6 dhe 12 persona
| Kanal mbeturinave secili kat - ambient i paster dhe lehtesi tek banoret
| Uje te ngrohte 24 h - Bojleret e perbashket te banesave
| Energji Alternative , Panele Solare - Te paret ne Kosove
| Sigurim fizik tek hyrja e bllokut
| Siperfaqe e Perbashket - Raste dhe Ahengje familjare
| Qerdhe femijesh brenda kompleksit
| Qender Tregtare - 35.000 m2.
Kompleksi #HigCenter
Lokacioni: Mati 1 , rr. Enver Maloku
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »