SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ BANES NE FUSHKOSOVE^
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
170256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese ne Fushkosove, me e preferueshme te shkolla Mihail Grameno.
Banesea duhet te kete dokumentacion te rregullt dhe se paku te behet parakontrate te NOTERI, dhe te kete kete renditje;

sallon me kuzhine
nje ose dy dhoma te gjumit
banjo
koridore
ballkon

Kam kerkesa per banesa nga 45 m2 deri ne 100 m2!
Cmimi sipas marreveshjes!

Mund te na therrisini ne keta numra:
044 433 667

Viber +377 44 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »