SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERTA NE ULPIANE TE MOZARTI PER STUDENTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
170258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen e cila gjendet neUlpian te kaffe Mozarti, eshte ne katin e 2 e renovuar dhe e mobiluar ne tersi posdeon TERMOKOS, dhe ka kete renditje
salloni
kuzhina
dy dhoma gjumit
bajo
ballkon
shpajz
kordior

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

+377 44 433 667 viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ba
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »