SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE QENDRA TREGTARE-BREG DIELLI^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
170260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne Bregun e Diellit permbi Kosova Tobacco, prapa konvikteve, per student ose familjarë dhe studente (vajza) ,gjindet ne katin e 6-të,posedon lift funksional me mirembajtje,eshte erenovuar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine (e veçante)
2 dhoma te gjumit
koridor
wc,banjo
ballkon

Banesa ka ngrohje me Termokos!

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
+37744433667 - viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ge
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »