SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESSEN NE FUSHKOSOVE-MIHAL GRAMENO
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
170262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjendet ne Fushe Kosove te Shkolla Mihajl Grameno, eshte ne katin e peste, Mme lift funksional, dhe posedon leje ndertimi eshte e mobiluar ne teresi dhe me dokumentacion te rregullt.

Banesa ka kete renditje;

salloni
kuzhina
2 dhoma e gjumit
banjo
ballkoni
koriori

BANESA SHITET ME MOBILJE KOMPLET ME KETE CMIM!

Marreveshja behet te Noteri!
Cmimi eshte50 mije euro!


Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

viber +377 44 433 667

e-mail:
search-agency@live.com

o. dr.vi
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »