SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes ndertimi ri 67m2,te Eulexi,Vll.Asllani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa(e mobiluar me mobilje,sanitari dhe kuzhine cilesore) eshte 67m2,ka nje dhome te fjetjes,salloni me kuzhinen,koridori,depo,nje banjo,ballkoni me pamje nga lindja gjendet ne katin e 7 (poseduar me ashensor),qetesi absolute dhe pamje e kendshme
banesa ka edhe parkingun privat ne perdhese
Informata rreth publikuesit
luli
Prishtinë
044478391
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »