SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE PRINCESHA-MATI1^
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
170264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera Bnaesen e cila gjendet tek Princesha pertej Institutit Gjyqesor, ne lagjen Mati1.
Banesa eshte ndertim i ri, eshte e mobiluar ne tersi eshte ne katin e 3.

Banesa ka kete renditje;

salloni
kuzhina
dy dhoma gjumi
banjo
ballkon
koridor

Banesa leshohet per familjare dhe studente (vajza)

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

+377 44 433 667 viber
e-mail:
search-agency@live.com

o. Fe.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »