SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2 kati 6-te Narteli ne Kalabri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
170267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe 74.46m2 ne katin e 6-te ndertim i Nartelit ne Kalabri. Banesa ka uje 24 ore, hapesira me gjelbrim, këndin e lojrave për fëmije, parking të jashtëm si dhe garazha nëntoksore. Banesa ka kete renditje;
- qendrim ditor
- kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
- garazh 5000 euro
Qmimi eshte 750 euro per m2.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »