SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 72m2 ne dragodan ! Delta
Çmimi :
€53,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
170281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent banesen me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, 72 metra, e mobiluar komplet. Shitet me te gjitha paisjet.
Banesa gjindet ne Dragodan ne villat e Dumnices ne katin e trete
Për më shum informata
049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »