SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera per zyre ose banim
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
170305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera e pa mobiluar te nenkalimi perballe santes, banesa eshte teresisht e renovuar, me siperfaqe 70m2, kati i 2-të, e pershtatshme per banim dhe zyre.

Banesa posedon: sallonin, kuzhinen me trepezari, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe me nxemje qendrore me Termokos.

çmimi 350 euro.

Tel: 044 199 237
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
044199237
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »