SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96.21m2 ne F.Kosove (ModelSlovenia) Cmimi 48000€ diskutushem
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:52
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96.21 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
170306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen 96.21m2 objekti 6 kati 4(ndertuesi - Model Slovenia)

Banesa gjindet F.Kosove afer shkolles Mihail Grameno, Aztech marketit dhe Viva marketit ne rrugen Hajrullah Zymi , perball zyreve te Model Sllovenia

Banesa ka kete permbajtje

Sallon me kuzhine

Dy Dhome gjumi.

Shpajz

Banjo

Koridor

Dy Ballkona

Uje 24 ore.

Lifti 24 ore.

Banesa eshte me pamje ka lindja komplet.

Banesa shitet pa mobilje,vetem me kuzhine e cila eshte e re shume pak e perdorur.

Ka edhe klim te vendosur.

Banesa shitet direkt nga pronari dhe jo agjensionet.

Banesa eshte me dokumentacion te rregullt me flet poseduse dhe aktvendim ne komune dhe kadaster.

Perkthim i menjehershem te noteri.

Mund te me kontaktoni gjdo dite edhe permes Viberit apo Whatsup

Qmimi 48000€ i negocjushem.

Nr kontaktues: 044150136

Te drejtat autoriale te shpalljes jan te rezervuara kopjimi dhe modifikimi i shpalljes nga agjensionet e ndryshme ndalohet!!!!!
BELI.
Informata rreth publikuesit
Beli
Prishtinë
44150136
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »