SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|- Shitet shtëpia 280 m2, Uglarë/Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
280 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
170312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per #SHITJE shtëpi 280 m², në Uglarë, shumë afër Fushë Kosovës.
__
Gjithmonë në rend të parë është shëndeti. E për këtë gjë prioritet i një personi për jetë të gjatë është trup i shëndoshë në një vend të pastërt. E derisa qyteti është bërë një kaos i vërtetë, familja kërkon qetësi, bukuri natyrore dhe një strehë të sigurt.
Me këtë rast Pema Patundshmëri, ju sjellë risinë që ju me familje të jetoni në një shtëpi me pamje luksore, e cila gjendet në Uglarë, shtëpi kjo e rregulluar në mënyren europiane dhe me bazë të qëndrueshme.
__
Shtëpia e cila ka orendi të ndryshme të punuara në mënyrë unike, ka një sallon në katin e parë, kuzhinë, një dhomë gjumi dhe banjo.
E familja me u ndje sa më komode, i nevojitet edhe hapsirë. E kjo shtëpi veç në katin e dytë, ka nje banjo dhe katër dhoma të mëdha ku privatësia është i nivelit më të lartë.
Derisa brenda të pushon syri nga bukuria dhe të rëndohen nga mrekullia, pamja jashtë shtëpisë ku oborri është 3 ari, të ofron pamjen e qetësisë dhe shëndetit të përjetshëm.
__
Veçoritë dhe disa detaje të shtëpisë:
Shtëpia ka dysheme me laminat super natyral 12 mm, banjo me sanitari e pllaka shumë cilësore, si dhe nxemje qëndrore me pelet.
Gjithashtu ka ujë 24 orë, ku përveç ujësjellësit ka edhe pus me rezervarë 300 litra.
__
Nuk keni pse të mendoheni, me çmimin më të volitshëm në treg, kjo shtëpi mund të bëhet e juaja dhe të plakeni në sigurinë dhe pamjet e mrekullueshme që ofron.
__
Çmimi:
Me marrëveshje.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Facebook: web.facebook.com/pema.patundshmeri/posts/722973781235893 
__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »