SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall 6.47 Ari -Berrnice e eperme (Cmimi vetem sot 20k)!!
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
170319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes parcelen ne Bernice te eperme 6.47 Ari.
Eshte ne emrin tim personal e pajisur me dokumentacion te rregullt e qe shitja dhe perkthimi i saj mund te behet menjhere.
Informata rreth publikuesit
GamePlayz
044 464 421
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »