SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Dardania
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne Dardani.

Ndodhet ne rrugen Bill Klinton, perballe bankës Procredit dhe mbi dy supermarkete VIVA dhe ELIAB,. Eshte ne katin e gjashte me siperfaqe prej 80 m2. Eshte e renovuar dhe e mobilua si dhe ofron kushte komode per jetese.
Banesa eshte e pajisur me ashensor dhe ngrohje qendrore nga qyteti, TERMOKOS.

Banesa ka këtë renditje:

- Dhoma e dites me tryezari
- Kuzhinë
- Tre dhoma gjumi (dhoma e prindërve dhe dy dhoma për fëmijë)
- Korridori
- Një ballkon
- Një banjo

VEREJTJE : Cmimi i baneses eshte i negociueshem. Nese pagesa behet qdo muaj qeraja eshte 400€ , nese pagesa behet cdo 6 muaj qeraja zbret ne 330€ mirepo nese paguhet qeraja per nje vit ateher pagesa e qeras zbret ne 300€.

Banesa ka parking te mjaftueshem dhe ka fare prane parkun Dardania. Eshte afer shkolles Xhemail Mustafa dhe Dardania.
Lëshohet per ndërkombëtar ose familje deri ne gjashte anetar.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »