SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1 - 350 Euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
172501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te MATI 1 ngjitur me shkollen fillore Pavarsija,Banesa eshte e re, ka 95 m2, gjendet ne katin e 3.! Banesa Ka 2Dhoma+Salloni dhe Kuzhina shume e favorshme dhe e madhe,Koridor,2Banjo,2Dhoma per fjetje te medha Plus dhoma e Fjetjes me Banjo ne Dhom ! Secila Dhome perfshire edhe Sallonin kan Ballkon jo te vegjel por te mjaftueshem ne Perdorim dhe per Qendrim ! Banesa eshte e pajisur me nxehmje me Maqin te larjes,Te gjitha jane te reja Mobile me te mira (gacaferi) Kuzhina (gacaferi) E mobiluar ! Banesa ka dhe internet Kabllor IPKO me WIFI
Leshohet vetem per familjar pa femije ose nderkombetar.

Qmimi: 350 Euro i pa diskutueshem

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »