SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa ne lagjen Dardania
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
172503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa ne lagjen Dardania, me saktesisht afer postes se madhe.

Banesa ka nje hapesire prej 37m2, eshte e mobiluar dhe e renovuar.
Nderitmi eshte i shtetit, hapesirat per parking jane te medha si dhe lagja eshte shume e qete.
Ne afersi te baneses gjenden disa shkolla fillore, kopshte per femije, universitete, tregu i vogel, shtepia e shendetit, si dhe shume gjera te tjera.
Vetem 10 minuta larg nga qendra e qytetit ecje ne kembe, qetesia e cila mbizotron sidomos gjate mbremjeve e bejne qmimin te jete shume i arsyeshem.

Banesa posedon fleten poseduese si dhe bartja mund te behet menjeher.

Banesa ka kete renditje :

- 1 Dhome
- 1 Kuzhine e madhe
- Banjo
- Shpajz
- Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »