SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPIA ME QIRA VELLUSHË
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
172504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Vellushë(afër Shtëpisë së Pleqëve),kati:I parë(I).
Shtëpia posedon:Tre dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,dy banjo,depo e vogël,koridor dhe dy ballkona.
Çmimi:380€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »