SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qera banesa afer Eulexit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per #qera banesa ne lagjen e spitalit, rruga e cila te dergon tek Pallati i Drejtesis.
Banesa gjendet ne kuader te kompleksit Vellezerit Asllani, afer Eulexit.
Ndertimi eshte shume cilesor, ashensoret jane funksional 24h si dhe mirembajtja e baneses eshte e rregullte.
Kushtet brenda baneses jane komode, posedon te gjitha elementet e nevojshme si dhe gjitheqka eshte pothuajse e re dhe funksionale.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »