SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
172511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Tophane, prej 92m2 me dy dhoma gjumi.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha elementet, si dhe ofron kushte komode per jetese.
Banesa gjendet shume afer qendres se qytetit, posedon ashensor te cilet jane funskional 24h si dhe hapesire per parking te vetures.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »