SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 120m2 me qira te Domi i Pleqve.
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
172513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është kat shtëpie me hymje të vecantë dhe gjendet në rrugën Ismajl Dumoshi, afër domit të pleqve dhe përballë market “Mani”.
Banesa gjendet në katin e I-rë dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »