SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
172514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Ulpiana.
Banesa gjendet ne katin e V, eshte e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha mobiljet e reja.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga termokosi, parking te mjaftueshem, si dhe ndriqim gjate mbremjeve.
Banesa preferohet per familjar ose per studente femra.

Banesa ka kete renditje :

Salloni
Kuzhina ndaras
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »