SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira te Teatri Dodona - Kodi 1024
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
172516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepie me Qira te Teatri Dodona - Kodi 1024

Lokacioni: Afer Shtepis Pleqve

Siperfaqe: 120 M2

Kati 1

Rendidjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- 2 Banjo
- Shpajz
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Klim
- Enlarse
- Kati i shtepise ka hyrjen e veqant dhe eshte komplet e mobiluar

Çmimi €380

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »