SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Aktash - Kodi 0249
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
172519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Aktash - Kodi 0249

Lokacioni: Perball OSCE-se Mbrapa Fures Lumi

Siperfqe: 70 M2

Kati: Perdhes

Renditjet:

- 2 Dhoma
- Kuzhin
- Banjo
- Teras

- Komplet e renovuar dhe e mobiluar

Çmimi €220

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »