SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Bregun e Diellit te banesat e Bardha - 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
172523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne Bregun e diellit, te banesat e bardha, banesa ka 70 m2, gjendet ne katin e 3 PA LIFT. Banesa ka edhe klime, te gjitha paisjet dhe mobiljet jane te reja gjermane.
Nxeje qendrore NUK ka.

Leshohet vetem per familjar apo qift.

Poseon:

Dhome Gjumi
Dhome Dite
Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz

Qmimi: 250 Euro i pa diskutueshem

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »