SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
172542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Lakrishte gjendet tek ndertesat mbrapa pro credit-it hyrja e 5. Ndodhet ne katin e 11 ka dy ashnsore qe punojne vazhdimisht. Eshte banese dy dhomeshe dhoma e gjumit 15 m2, qendrimi ditore 24m2, tryezaria 7m2, kuzhina 6m2, holli dhe banjo. Eshte me termokos .
Informata rreth publikuesit
Lum
Prizren
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »