SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj 1-2 bashkebanuese/cimere
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
172545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj urgjent prej muajit Nentor 1-2 bashkebanueshe. Preferoj te jene vajza qe punojne dhe jo studente te reja! Banesa eshte afer Nlb-se qendrore,dhe e pozicionuar ne rrugen Bekim Fehmiu. Per me teper me kontaktoni ne telefon.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
049643730
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »