SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '17
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Benes sezonalee me qeraa,ndertim I ri , Në Fushë kosovë Dhomaa
3. ballkon 1 . Banjo 1 dhe 1 shpajzz , e mobiluar me te gjitha , ambijentt i Qet , dhe shume I pastert , Mire se vinii ..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Verena
Prishtinë
‭‭ 41 78 946 60 21‬‬
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »