SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne F.Kosove 74 m2 me 2 dhoma gjumi sallon dhe ku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:35
ID e produktit :
172564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje ne F.Kosove 74 m2 me 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhine cmimi 27.000euro

044 953033
Informata rreth publikuesit
Patundshmeria Prishtine
Prishtinë
044953033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »