SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Banesa ne shitje ne B.Diellit te rruga B te “Pllaza” 95m2 dhe t
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:43
ID e produktit :
172568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 Banesa ne shitje ne B.Diellit te rruga B te “Pllaza” 95m2 dhe tjetra 75 m2 kati V cmimi 890 per m2
Informata rreth publikuesit
Patundshmeria Prishtine
Prishtinë
044953033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »