SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne B.Diellit rruga b. Banes ka 71 m2 kati I IV,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:59
ID e produktit :
172570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje ne B.Diellit rruga b. Banes ka 71 m2 kati I IV, banesa posedon 1 dhome gjumi sallon dhe kuzhine cmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Patundshmeria Prishtine
Prishtinë
044953033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »