SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€22,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
172580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne fushkosov 43m2 neto permban Sallon me kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo dhe ballkon. Nr: 044557722 SafetCmimi i dikutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hilmi
Prishtinë
044557722
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »