SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Arberi, banesa eshte e mobiluar ne teresi, banesa gjendet ne katin e 7-te, lift funksional, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutem na kotaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »