SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Qender
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
172588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qera ne Qender te Rektorati, banesa eshte ne katin e I-re posedon 1 dhome,nje sallon me kuzhine, banjo dhe ka 40m2, mund te shfrytzohet edhe per zyre cmimi 350euro
044 953033
Informata rreth publikuesit
Patundshmeria Prishtine
Prishtinë
044953033
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »