SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 70m2 ne ulpian !Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
172591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qera ne lagjjen Ulpiana te Medex/Momento Caffe, e mobiluar dhe kompletuar me te gjitha, duke perfshi edhe kondicioner, kabllovik, internet, wireless etj.
Banesa posedone:Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi.
Banesa leshohet edhe per afat nje mujor.
Banesa gjindet ne Ulpiane, kati i 3 te shkolla Hasan Prishtina. Për më shumë informacione na kontaktoni ne numrat:
:049406434 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »