SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 60.8m2 ne qender, te Grandi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
172596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te Prishtines, perball Hotel Grand.
Banesa eshte ne katin e 4-te, e pa mobiluar.
Ka nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, ballkon, banjo.
E pershtatshme per zyre, ose edhe per banim.

Banesa i ka 2 pamje, njeren ne Sheshin Zahir Pajaziti, dhe tjetren ne parking.

Per me shume kontaktoni ne nr.
045852852
Informata rreth publikuesit
Toti
Prishtinë
049104080
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »