SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 700m2 me qira në lagjen Dragodan/Arbëria.
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
172598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 700m2 me qira në lagjen Dragodan/Arbëria.
Shtëpia gjendet në lagjen Dragodan/Arbëria, është tërësisht e renovuar, ka gjithsej 3 kate (me nivele), 2 hyrje ndaras, ku 1,5 kat mund të shfrytëzohen nga njëra hyrje si dhe 1,5 kate mund të kenë hyrje të vacant. Shtëpia ka ujë 24/7, ngrohje me pellet si dhe naftë, garazhë për 3 der 4 vetura si dhe parking rrugor.

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »