SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 140m2 me qira në lagjen Dragodan/Arbëria.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 140m2 me qira në lagjen Dragodan/Arbëria.
Banesa është në kat shtëpie me hyrje të veçantë, gjendet në lagjen Dragodan/Arbëria, afër Retaurant Pinocchio, posedon ngrohje qëndrore, parking të rezervuar + Garazhë, kopsht, gjenerator, rezervuar uji dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Dhome ndenje
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

Në çmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet (rrymë, ujë, mbeturina, ngrohje qëndrore, garazha) dhe nuk përfshihet vetëm internet me TV.

*Banesa lëshohet me qira vetëm për Ndërkombëtarë.

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »