SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje banesë në lagjen Mati 1 Id: #03-02-54
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
172602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
130 m² | 3+1 | Kati 6 | 850 €

○○○

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, në afërsi të rrugës B (mbrapa MAXI 24H), në një objekt banesor atraktiv me arkitekturë bashkohore, i veçantë për nga pamja dhe për nga funksioni. Me organizim dhe hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit. Ndërtim i Kompanisë ALKO Impex.
Është në katin e gjashtë (6) të banimit. Ka hapësirë prej 130m², e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë tre dhoma gjumi, dy banjo dhe terasë.


Çmimi: 850€ për metër katror
(i negociushëm)


Kontakt:
+386 49 705 904
burim.mehaj@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »