SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:32
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172603
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banese ne Breg te Diellit, banesa eshte e pamobiluar, banesa eshte e gatshme per banim ne fund te vitit 2017, gjendet ne katin e 5-te, 63m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhne
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 800 euro/m2

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »