SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te rruga e “Bledit “ 122m2
Çmimi :
€80,520.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
ID e produktit :
172605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te rruga e “Bledit “ 122m2 kati i IV-të me 3 dhoma gjumi sallon kuzhinë, shpajz terasë. Banesa ka dhe flete poseduse cmimi 660 për m2
Informata rreth publikuesit
RealEx
Prishtinë
044953033
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »