SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 3dhomshe 93m2 kati 6 Cima Construction
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:44
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte. Shitet banesa 3 dhomeshe 93.24m2 kati 6 Kompleksi Exclusive “Eliza” Cima Construction ne Fushe Kosove. Banesa gjindet afer Hotel Semitronix, rruga e Dardanise, ka uje 24 ore, hapsira gjelbruese, këndin e lojrave për fëmije, parking të jashtëm si dhe garazha nëntoksore, ambient te qete. Banesa ka pamje prej parkut dhe eshte e gatshme per banim. Ka kete organizim te hapesires;
- salloni i madh, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- ballkon
- korridori
Çmimi eshte 480 euro m2. qmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »