SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet kati i shtepis me qira 120m2 ne rrugen ismail dumoshi ! Delta
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
172607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira katin e shtepis kati i -III- 120m2 Rr. Ismail Dumoshi ne Prishtine kati i shtepis posedon 2 dhoma gjumi, teras mjaft e madhe e cila ka qasje nga dy dhomat, sallon, kuzhine, pjesen e trepezaris, shpajz, banjo te plot si dhe 1 wc, nxemja me rryme, hyrje te vecant. Çmimi 380€ i padiskutueshem
:049406434 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »