SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes ne shitje ne lagjen Arberia
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:49
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
172609
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banes ne lagjen Arberia, te VIP TREGTIA,afer komunes se re, banesa eshte e mobiluar ne teresi me mobile moderne, 63m2, kati i 3-te
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 1050 euro/m2

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhtasApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »