SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali me qira ne lagjjen Ulpiana!DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 80 m2 me qira ne lagjjen Ulpiana
Lokali ndodhet perballe selis se AAK-se dhe eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
:049406434 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »